شرکت پایا ابر مارال (سهامی خاص)

با هدف ارائه محصولات جدید و متنوع جهت تامین نیاز های اسفنج در سال 1378 تاسیس گردید و به عنوان پیشرو در صنعت ابر یکی از اولین مجموعه شرکت ها در ایران است.
شرکت پایا ابر مارال با مساحت بیش از 16500 متر مربع زیربنا معادل 13000 متر اداری, تولیدی,انبارهای مواد اولیه مشغول به کار است.و با وجود کارشناسان مجرب و پرسنل کار آمد و تولید متنوع با کیفیت سالهاست که به خوبی از عهده تعهدات خود نسبت به مشتریان برآمده است. با توجه به تنوع محصولات به دست آمده از فرآیند تولید و تقاضایی بازار , مدیران این شرکت اقدام به خرید ماشین آلات پیشرفته نموده است که این امر منجر به افزایش تیراژ تولید و کیفیت محصولات پایا ابر مارال شد که در تمام اقصی نقاط کشور توزیع می گردد.

مشتری مداری


فعالان عرصه ی تولید و کسانی که به ماندگاری جاودانه در عرصه می اندیشند , به خوبی میداند که اکسیژن تنفس در دنیای تجارت, اصل مشتری مداری است و درک این سخن که همیشه حق با مشتری است را سرلوحه برنامه های خویش می دانند . شرکت پایا ابر مارال عزمی راسخ در بهبود مداوم محصولات خود در پیش گرفته است و مشتری مداری و کیفیت محصولات هدفی است که از آن به عنوان اصل برنامه شغلی خود استفاده می نماییم/ حضور مشتری در یک واحد تولیدی و اقتصادی علاوه بر آنکه سود مالی به دنبال دارد, شیپور بیدار باش همیشگی است تا بتوانیم چون سربازی آماده در عرصه ی رقابت به نبرد بپردازیم. به طور کلی حیات اقتصادی ما منوط به رضایت مشتریان خواهد بود و بدون حضور مشتری , ما هم نخواهیم ماند